سامانه پیامک  کاپیا از بروزترین و امن ترین پنل های پیامک انبوه می باشد.
پنل ویژه کاربران، فرستادن پیامک های انبوه گروهی و تبلیغاتی، شماره های اختصاصی،فرستادن پیامک با نام تجاری،فرستادن از دکل ایرانسل و وب سرویس رایگان و تعرفه بسیار پایین پیامک از ویژگی های برجسته پنل های ماست.شما می توانید پیش از سفارش از امکانات پنل و تعرفه های سامانه دیدن فرمایید

www.Panel.cupia.ir

پنل های کاربری :

شما پس از سفارش و خرید شماره ی اختصاصی دلخواه تان می توانید با ورود به پنل کاربری از امکانات زیر بهره مند شوید:

امکاناتی مانند : منشی پیامک ، پیامک متناظر ، ارسال پیامک هوشمند ، دفترچه تلفن ، ارسال بر اساس محدوده و صنف و … ، نظرسنجی پیامکی ، مسابقه و تمامی امکانات دیگری که در سایر سامانه ها وجود دارد ، در این سامانه بوده و با توجه به نیاز خود می توانید یکی یا تمامی آنها را با هزینه فوق العاده اندک فعال نمایید .

برای ورود به نگارش آزمایشی پنل های کاربری اینجا کلیک کنید و یا وارد آدرس زیر شوید:

سپس در کادر نام کاربری و پسورد عبارت demo را تایپ کرده و کلید اینتر را بفشارید

شماره ی اختصاصی:

همانطوری که در زمان خرید سیم کارت تلفن همراه توسط با شماره ای انحصاری شناخته می شوید و می بایست جهت برقراری ارتباط تنها از همین مسیر استفاده نمایید، در پنلهای ارسال و دریافت پیام کوتاه نیز به چنین مسیری احتیاج خواهید داشت.

این مسیر اختصاصی همان شماره ای است که با عنوان شماره های اختصاصی شناخته می شوند و به اجبار می بایست تمامی اشخاصی که تمایل به استفاده از این سیستم را دارند حداقل یک شماره اختصاصی برای ارسالها و دریافتهای خود تعیین نمایند.

تمامی شماره های اختصاصی که در پنلهای تحت وب استفاده می شوند با یکی از سرشاخه های ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰ ، ۰۲۱ ، و یا ۹۰۰۰ آغاز می گردند.

هر یک از شماره های فوق توسط یک اپراتور ارائه می گردد و به همین دلیل سیاستهای فروش و قیمتهای آنها با یکدیگر متفاوت می باشد. به عنوان مثال شماره های ۱۴ رقمی که توسط اپراتور ۳۰۰۰ ارائه می شود امکان انتخاب ۶ رقم انتهایی شماره را بدون تاثیر در قیمت آن می دهد اما برای اپراتور ۱۰۰۰ تعیین نمودن شماره قیمت آن را افزایش می دهد.

شماره اختصاصی ۸ رقمی یا شماره اختصاصی ۱۰ رقمی و شماره اختصاصی ۱۲ رقمی یا شماره اختصاصی ۱۴ رقمی در حال حاضر قابل ارائه می باشد ، که جهت ارسال و دریافت پیامک به کار می روند

این شماره ها علاوه بر قابلیت ارسال، قابلیت دریافت پیامک و نمایش آنها را به صورت آنلاین در سامانه پیامک  را دارند.

تعداد ارقام شماره های اختصاصی هیچ تاثیری در عملکرد آن نخواهد داشت. به عنوان مثال ارسالی که توسط یک شماره مانند ۳۰۰۰۰۲۸۵۳ انجام می شود با ارسالی که توسط یک شماره مانند ۳۰۰۰۰۲۸۵۳۳۰۰۰۲۸۵۳ انجام می شود هیچ تفاوتی نداشته و هر دو در یک زمان به مخاطب خواهند رسید.

برای دیدن تعرفه ی خطوط اختصاصی اینجا کلیک کنید

 

فرستادن پیامک از دکل ایرانسل (BTS)

در این نوع از ارسال این امکان به شما داده خواهد شد که به شماره های ایرانسل یک محله، یک منطقه، یک شهر و یا یک استان بر اساس آنتن مخابراتی یا همان دکل ایرانسل ارسال انجام دهید.

از مزایای این نوع از ارسال این است که ارسال شما برخلاف سایر بانکهای ایرانسلی که در سامانه های مختلف تحت عنوان بانک شماره های ایرانسل عرضه می گردد و ممکن است تا چندین سال از زمان خروجی گرفتن آنها گذشته باشد و بسیاری از شماره های موجود در آنها فعال نباشند، تنها به شماره هایی ارسال می شود که حداقل تا ۲۴ ساعت قبل از زمان ارسال در منطقه مورد نظر حضور داشته و شماره آنها فعال بوده است.

به همین دلیل درصد خطای ارسال از طریق دکل های ایرانسل بسیار پایین بوده و می توان احتمال غیرفعال بودن شماره ها را صفر درنظر گرفت.

تمامی سفارشات به وسیله خود اپراتور انجام می گیرد و هیچ واسطه ای در این میان وجود نخواهد داشت.

روش کار :   ابتدا باید تعداد مورد نظر خود را تعیین و یا از طریق همکاران تعداد شماره های موجود در یک منطقه و یا شهر را استعلام نمایید. پس از مشخص شدن تعداد موردنظر، فرم درخواست ارسال را دانلود و پس از تکمیل نمودن آن، اسکن آن را برای شرکت ارسال نمایید. در صورتی که ارسال شما مورد تایید قرار بگیرد ۴۸ ساعت پس از آن ارسال شما انجام خواهد شد.

همچنین سفارشات تنها در روزهای اداری و قبل از ساعت ۱۴ دریافت می شود و سفارشاتی که پس از این ساعات ارسال شود یک روز به تعویق خواهد افتاد.

این امکان برای شما مقدور خواهد بود که روز ارسال و همچنین ساعت ارسال را نیز تعیین نمایید.

گزارش دهی ارسال انجام شده در صورت درخواست از اپراتور انجام خواهد شد. به این نکته توجه داشته باشید که گزارش هایی که توسط اپراتور ارائه می شود صرفا تعداد انجام شده است و شماره ای به عنوان گزارش داده نخواهد شد.

تعرفه ارسال: یکی دیگر از مزیتهای ارسال از طریق دکل ایرانسل یا همان بی تی اس این است که تعرفه ارسال آن برای میزان ارسالهای مختلف هیچ تفاوتی ندارد و به صورت ثابت درنظر گرفته خواهد شد.

در ارسال ایرانسل هزینه هر پیامک ۸۵ ریال به علاوه ۶ درصد مالیات ارزش افزوده خواهد بود.

یکی از محدودیتهای این نوع ارسال تعیین حداقل میزان سفارش توسط اپراتور است. یه این معنا که سفارشهای زیر ۵۰۰۰۰ عدد پذیرفته نخواهد شد. اگر شهری دارای تعداد شماره کمتری از میزان تعیین شده باشد این محدودیت اعمال نخواهد شد.

 

برای دیدن فهرست کامل خدمات سامانه پیام کوتاه گروه کینگ سافتوِر ، تعرفه خطوط اختصاصی، تعرفه پیامک ها، دیدن نگارش آزمایشی و سایر امکانات سامانه بر روی لینک زیر کلیک کنید:

Http://www.Panel.cupia.ir