PES20162

قوانین مسابقات آنلاین :

۱- پس از پایان بازی هر نفر موظف است در بازه زمانی تعیین شده بازی خود را انجام داده و نتیجه را اعلام نماید. ثبت نشدن نتیجه تا زمان تعیین شده بازی ۰-۰ ثبت خواهد شد.

۲-بازی هایی که در این بازه زمانی ثبت نشده باشند ۰-۰ بدون امتیاز مساوی ثبت خواهد شد.

۳-در صورتی ۳-۰ ثبت خواهد شد که دلیل موجه مانند عکس از صفحه چت با حریف برای ما ارسال شود.

۴- تمامی هماهنگی های قبل بازی ها در گروه تلگرام  که اعلام خواهد شد انجام میگیرد.

۵- بازیکنان حتما باید با نحوه چت در بازی آشنایی داشته باشند که تمامی هماهنگی های لازم در حین بازی را انجام دهند و در صورتی که یکی از طرفین در صورت لزوم (۱۵ دقیقه اول که جهت تست است جهت هماهنگی ادامه یا قطع بازی) از چت درون بازی استفاده کرده باشد و حریف جواب وی را نداده باشد می تواند با تهیه اسکرین شات یا عکس گرفتن از طریق گوشی موبایل، ما را در جریان این موضوع قرار دهد. (چت در بازی : زمانی که بازی متوقف است با فشردن دکمه RS یا همان شوک سمت راست دسته این امکان فعال می گردد)

۶- هر شرکت کننده ای که بدون دلیل موجه از جام انصراف بدهد از جام بعدی محروم میشود و هر کس در جام خلل جدی ایجاد کند و یا دعوا راه بیندازد از ۶ جام آینده محروم خواهد شد

۷- هر دو بازیکن موظف هستند بازی را تا دقیقه ۱۵ به صورت تست (اما بازی اصلی خود) انجام دهند و در صورتی که با لگ و تأخیر همراه بود با هماهنگی هم از بازی خارج و پس از رفع ایراد اینترنت خود مجدداً بازی را آغاز نمایند. بعد از ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی هیچگونه اعتراضی مورد قبول نخواهد بود. نتیجه بازی در این ۱۵ دقیقه در تبصره ۱ توضیح داده شده.

قانون اختصاصی: اگر در حین بازی به هر دلیلی بازی قطع شود شرکت کنندگان موظف هستند طبق شرایط زیر بازی خود را به اتمام و نتیجه را ثبت نمایند.

* تبصره ۱- اگر بازی در دقایق ابتدایی یعنی ۱۵ دقیقه اول قطع شد بازی جدید از ابتدا شروع خواهد شد (در صورتی که در این ۱۵ دقیقه بازی بدون مشکل باشد و گلی رد و بدل شود و حریف به عمد بازی را قطع کند بازی جدید از ابتدا و با احتساب همان نتیجه شروع خواهد شد. و در صورتی که بازی در این ۱۵ دقیقه دارای مشکل باشد و گلی رد و بدل شود و طرفین با هماهنگی هم از بازی خارج شوند بازی جدید با نتیجه ۰-۰ شروع خواهد شد.)

* تبصره۲- اگر بازی در دقایق ۱۵ تا پایان نیمه اول قطع شد بازی جدید تا همان دقیقه که بازی قطع شده باید تمامی شرایط (اعم از گل ها و اخراج و تعویض ها)  رقم خورده و ادامه بازی از زمانی که بازی قطع شده ادامه خواهد یافت.

* تبصره۳: اگر بازی بین دقایق شروع نیمه دوم تا دقیقه ۶۰ قطع شد شرکت کنندگان موظف به انجام یک نیمه بازی هستند. (شرایط بازی قبل رقم خورده باشد)

*تبصره۴: اگر بازی در دقایق ۷۵ الی ۹۰ قطع شد ۱- اختلاف بیش از ۴ گل نتیجه بازی همان ثبت خواهد شد و ادامه بازی انجام نخواهد شد. ۲- اختلاف ۲ الی ۴ گل به صورت توافقی ادامه یا قطع بازی خواهد بود. ۳- اختلاف کمتر از ۲ گل ادامه بازی به میزان باقیمانده وقت به اضافه ۳ دقیقه بعنوان وقت اضافه بازی قبل. برای مثال دقیقه ۸۰ بازی قطع شده و اختلاف ۲ گل است . به میزان ۱۳ دقیقه بازی باید انجام شود.  ( در مورد اخراج بازیکن(کارت قرمز در بازی) در این شرایط : در صورتی که اخراجی داشته باشید باید حتما بازیکن را اخراج کرده و سپس میزان زمان باقی مانده انجام شود.)

جهت اخراج بازیکن می توانید از دوبار تمارض توسط بازیکن استفاده نمائید. (با فشردن چهار کلید L1, L2,L3, R1, R3 در دسته های PS4 و کلیدهای LT, LB, LS, RS, RB در دسته های Xbox به صورت همزمان)

۸-  در صورتی هریک از دو طرف سه بار متوالی از بازی بدلیل اینترنت ضعیف lost شود بازی به شرطی ۳-۰ به نفع حریف ثبت خواهد شد که حریف مستندات کافی داشته باشد.

۹- اگر قصد ارسال عکس و مستندات خود را دارید به دو روش می توانید اقدام نمائید. ۱- ارسال عکس و مستندات به تلگرام مسئولین ۲- ارسال عکس از طریق فرم ثبت اعتراض.

۱۰- در صورتی که جهت بازی با ارور Unable to join session مواجه شدید مسئولین را هر بار با خبر کنید که با چک کردن پینگ شما مشکل را بررسی و جهت ثبت نتیجه اقدام نماید. (در صورتی که در بازه زمانی مشخص شده این مشکل پا برجا باشد و مسئولین برگزاری هر بار پینگ طرفین را چک کرده باشند نتیجه به نفع کسی که مداوم پینگ پایین تری داشته ثبت خواهد شد و هیچ گونه اعتراضی مورد قبول نیست.

۱۱- شرکت کنندگان نتایج خود را طبق راهنما باید ثبت نمایند.

۱۲-جدول مسابقات با توجه به تعداد شرکت کنندگان هر دور از مسابقات مشخص خواهد شد.