از شرکت کنندگان درخواست می شود پیش از مسابقات بر اساس قوانین بازی تمرین کنند و در هنگام مسابقات نیز در رعایت قوانین مسابقات کوشا باشند:

 

*** تنها راه های آگاهی از اطلاعیه های مسابقات، گروه بندی ها و اخبار مسابقات، کانال تلگرام و گروه چت کاپیا می باشد و مسئولین مسابقات هیچ مسئولیتی را در قبال عدم پیگیری و آگاهی از اطلاعیه های مسابقات پذیرا نخواهند بود.
بنابراین از همه ی شرکت کنندگان درخواست داریم خودشان نسبت به پیگیری اخبار و اطلاعیه کوشا بوده و در صورت عدم اطلاع از ساعات و روال برگزاری به وبسایت، کانال تلگرام، و گروه چت کاپیا مراجعه نمایند :
@Kapia_ir

– مسابقات با توجه به تعداد نفرات شرکت کننده قرعه‌کشی شده و جدول و زمان‌بندی مسابقات پس از پایان مهلت ثبت‌نام تمامی در سایت و کانال رسمی مسابقات اعلام خواهد شد.

– برای شرکت در مسابقات سن شرکت‌کنندگان ملاک نمی‌باشد. ولی شرکت کنندگان زیر ۱۴ سال می بایست به اجازه ی والدین شان در مسابقات شرکت کنند.

-هر بازيكن موظف به همراه داشتن دسته بازى اختصاصی مى باشد، مسئولیت همراه نداشتن دسته بازى و يا نقص دسته بازى به عهده بازيكن مى باشد.
– هرگونه استفاده از الفاظ نادرست و درگيرى با حريف و يا داوران مسابقات و  به منزله باخت و حذف از تورنومنت مي باشد.

– بازیکنان باید ۳۰ دقیقه قبل از شروع بازی در مکان مسابقات حضور داشته باشند.

– شرکت کنندگان تنها ۵ دقیقه فرصت دارند تا وسایل خود از قبیل دسته بازی را راه اندازی نمایند (در صورت تأخیر در این کار داور می‌تواند به این بازیکن اخطار دهد)

– تأخیر و عدم حضور بازیکن، انصراف از بازی تلقی شده و نتیجه بازی (۳ – ۰) به نفع حریف اعلام خواهد شد.

– بازیکنان مجاز به انتخاب تیم های باشگاهی و ملی می باشند و انتخاب تیم‌های یکسان بلامانع است.

– انتخاب تیم میزبان پیش از آغاز بازی توسط سکه مشخص خواهد شد. که این سکه به وسیله داور پرتاب خواهد شد.

– در پایان مسابقه شرکت‌کنندگان می‌بایست برروی صندلی خود حضور داشته باشند تا داور مسابقه نتیجه بازی را ثبت کرده و اجازه ترک صندلی را نخواهند داشت.

– در مراحل گروهی، هر برد ۳ امتیاز، تساوی ۱ و باخت ۰ امتیاز خواهد داشت.

* تمامی بازی های مرحله گروهی به صورت تک بازی انجام خواهد شد.

– رده‌بندی تیم‌ها درمرحله گروهی بدین ترتیب و با رعایت این موارد خواهد بود:

الف. بیش‌ترین امتیاز

ب . بازی رو در رو

ج . تفاضل گل

د . گل زده

نکته : در صورت مساوی بودن تمامی گزینه‌ها، کمیته برگزاری موظف به برگزار کردن یک بازی جدید برای شرکت‌کنندگان خواهد بود که در صورت تساوی آن بازی، برنده در وقت‌های اضافی و یا در پنالتی مشخص خواهد شد.

– بازیکنان درهر بازی تنها مجاز به استفاده از ۳ بار توقف در هر بازی هستند (تغییر ضربه زننده و پس از اخراج یک بازیکن را شامل نمی شود)  که در این شرایط می‌بایست بازیکن صاحب توپ بوده و بازی در جریان نباشد.

* پس از تعیین تعداد شرکت کنندگان و انجام فرعه کشی مرحله گروهی داوران تصمیم خواهند گرفت که در مرحله ی حذفی تمامی بازی ها به صورت رفت و برگشت برگزار خواهند شدو یا به صورت تک حذفی

* اتلاف وقت در زمان اجرا بازی خلاف قوانین بوده و چنانچه از دید داور بازیکنی با پاس کاری زیاد در زمین خودی قصذ اتلاف وقت را داشته باشد از طرف داور اخطار دریافت خواهد کرد
 
** بازيكنان مختار به استفاده از هرگونه  خطا و تكل از پشت در هر نقطه از هر زمين و در هر شرايط و زمانى از بازى مى باشند و هيچگونه وارنينگ و اخطارى مبنى بر استفاده از خطا براى جلوگيرى از حمله حريف داده نخواهد شد.خطا،دریافت کارت زرد و یا قرمز بخشی از بازی فوتبال می باشد.
 
-استفاده از هدست آزاد ميباشد و تهیه آن بر عهده ی خود بازیکن می باشد
 
در صورت قطع بازى در شرايط غير عمد، ادامه بازى در  بازى مجدد با احتساب ٥ دقيقه وقت +زمان باقى مانده از بازى برگزار خواهد شد، همچنين بازيكنان اخراج شده در بازى مجدد هم اخراج خواهند شد.

تنظیمات بازی :

۱٫General Settings
 
Match Level: Super Star
Match Time: 10min
No. of Substitutions: 3
Player Emotions: off
Conditions: Normal  (زرد)
Injuries: off مصدومیت
 
۲٫Stadium
 Stadium: Konami
Time:Night
Season: summer
Weather: Fine
Length of grass: Normal
Pitch Conditions: Normal
 
توپ بازی
Ball type: WE-PES 2016
 
سرعت بازی
Game Speed: 0  (توافقى)
 
Camera Type: Wide  (توافقى)

 

ثبت نام و شركت در مسابقات به معني پذيرفتن اين قوانين مي باشد.

اين قوانين ممكن است پيش از شروع بازي ها، بدون اخطار قبلي تغيير كنـد . بازيكنـان موظـف هسـتند كـه با مراجعه روزانه به وب سايت بازي ها، آخرين نسخه قوانين را دريافت كنند.

 

برای ثبت نام در مسابقات اینجا کلیک کنید