counter-strike2

از شرکت کنندگان درخواست می شود پیش از مسابقات بر اساس قوانین بازی تمرین کنند و در هنگام مسابقات نیز در رعایت قوانین مسابقات کوشا باشند:

 

*** تنها راه های آگاهی از اطلاعیه های مسابقات، گروه بندی ها و اخبار مسابقات، کانال تلگرام و وبسایت می باشد و مسئولین مسابقات با توجه به خرابی های احتمالی در سامانه ی مخابرات و یا عدم دریافت پیامک  توسط شرکت کنندگان، هیچ مسئولیتی را در این قبال پذیرا نخواهد بود.
بنابراین از همه ی شرکت کنندگان درخواست داریم خودشان نسبت به پیگیری اخبار و اطلاعیه کوشا بوده و در صورت عدم اطلاع از ساعات و روال برگزاری با شماره زیر تماس بگیرند:  ۰۹۳۹۹۹۹۷۴۱۵

– مسابقات با توجه به تعداد تیم های شرکت کننده قرعه‌کشی شده و جدول و زمان‌بندی مسابقات پس از تکمیل ثبت‌نام تمامی شرکت‌کنندگان در سایت رسمی مسابقات اعلام خواهد شد.

———————————————————


* شرکت در این مسابقات برای عموم آزاد است
حداقل سن بازیکن : ۱۴ سال می باشد(بازیکنان زیر ۱۴ سال تنها با اجازه والدین می توانند در مسابقات شرکت کنند)

* مبلغ ورودی برای هر تیم ۷۵۰۰۰ تومان می باشد

بازيكنان به هيچ علتي نمي توانند باعث تاخير در شروع بازي خود و يا ديگران شوند. در صورت خودداري كـردن بازيكن از شروع بازي در زمان مقرر، وي امتياز بازي را واگذارخواهد كرد.

تیم برگزاري اين حق را داراست كه هر يك از بازيها را براي نمايش عمومي انتخاب نمايـد . برخی دموهای ايـن بـازي هـا بـر روي وب سايت قرار مي گيرند.

رعايت اصول اخلاقي و هنجارهاي اجتماعي براي بازيكنان الزاميست و هر گونه توهین،فحاشی،تخریب،بحث های مذهبی و قبیله ای جریمه داشته و افراد یا تیم خاطی می بایست مسابقات را ترک نمایند

در حال حاضر با توجه به اينكه در سطح بين المللي اينگونه مسابقات نوعي مسابقات ورزشـي، فكـري محسـوب مي گردند، لذا رعايت كليه اصول اخلاقي و ورزشي مانند “احترام به تيم مقابل و عدم ايجاد تشنج در مقابل تـیم حريف”الزامي است. استفاده از عبارت زشت و ناپسند و تحقير آميز در سرويس چت بازي ها اكيدا ممنوع اسـت

قوانين مندرج در اين صفحه ممكن است تا شروع مسابقات تغييرات جزئي و يا كلي داشـته باشـد لـذا شـركت كنندگان مي بايست همواره از سايت اطلاع رساني مسابقات بازديد نمايند تا از آخرين تغييرات قوانين و مقررات مسابقات مطلع گردند.

* بازيها به صورت ۵ به ۵ برگزار مي گردد و هر تيم مي تواند از حداكثر ۷ بازيكن تشكيل گردد كه در هر بازي ۵ نفر از طرف کاپیتان تیم معرفی شده و اجازه شرکت در مسابقه را خواهند داشت.

* هر تيم مي بايست يك كاپيتان را معرفي كند .كليه ارتباطات بين داوران و تيم از طريق كاپيتان انجام خواهد شد.

ماوس پد،ماوس،کیبورد و هدست توسط برگزار کنندگان تامین خواهد شد ولی تیم برگزار کننده به هیچ عنوان مسئولیتی را در قبال خرابی یا عدم عملکرد صحیح این لوازم را نخواهد پذیرفت بنابراین پیشنهاد می شود تا بازیکنان از ماوس پد،ماوس،کیبورد و هدست اختصاصی خودشان استفاده کنند.

فقط كاپيتان هر تيم مجاز به استفاده از چت همگاني ( Message mode 1 ) مي باشد و ساير بازيكنان مجاز به استفاده از اين قابليت نمي باشند و فقط اجازه استفاده از چت با هم تيمي هاي خود ( Message mode 2 ) را دارند. اين قانون در زمان مرگ بازيكنان نيز داير مي باشد.

تيمي كه حاضر به قبول نظر داوران نباشد، از مسابقات حذف خواهد شد.

هرگونه تفسير و تعبير از قوانين صرفا بر عهده كميته برگزاري مي باشد .

كميته برگزاري مسابقات مجاز به استفاده از برنامه هاي كمكي جهت تشخيص موارد غيرمجاز از سوي بازيكنان مي باشد. درصورت تشخيص اين موارد، تيم خاطي با تشخيص كميته برگزاري از دور مسابقات حذف خواهد شد.

————–

بسته به تعداد تیم های شرکت کننده و با صلاحدید تیم برگزاری، مسابقات کانتر در دو مرحله گروهي و یا حذفي برگزار مي شود. در مرحله گروهي، هر برد يك امتياز و باخت بدون امتياز خواهد بود
در صورت تساوي امتياز تيم هاي دوم و سوم گروه، معيار انتخاب نتيجه بازي مستقيم اين دو تيم است.
در صورتي كه سه تيم امتياز برابر كسب كردند، معيار تعیین تیم برتر تعداد راند هاي برده شده در كل بازي ها است.

پیش از آغاز بازی در مپ اول ۵ دقیقه برای تنظیمات و دست گرمی بازیکنان در نظر گرفته خواهد و پس از آن سه بار بازی “ری استارت” خواهد شد و پس از ری استارت سوم بازی با اعلام “لایو” توسط داور آغاز خواهد شد

* هر مسابقه در ۳ مَپ انجام می شود که در پایان تیمی که بتواند در ۲ مپ پیروز شود برنده مسابقه خواهد بود.

پیروز راند Knife می تواند تعیین کند که ابتدا کدام مَپ بازی شود.

بازی در هر مپ از دو نيمه تشكيل مي گردد و يك تيم بر اساس بردن راند نایف (چاقو) در نيمه اول Terrorist و در نيمه بعدي CT   مي گردد. هر نيمه در ۱۵ راند برگزار مي گردد و تيمي كه در مجموع دو نیمه ۱۶ راند را بدست آورد برنده بازي خواهد بود.

تیمی که بتواند در مجموع دو نیمه ۱۶ راند را بدست آورد برنده آن مَپ خواهد بود (در صورت کسب ۱۶ راند توسط یک تیم بازی قطع شده و تیم های به مپ بعدی منتقل می شوند)

* در صورت تساوي در دو نيمه(هر تیم ۱۵ راند کسب کند)، يك بازي ديگر برگزار خواهد شد كه اين بازي نیز از دو نيمه تشكيل خواهد شد با این تفاوت که هر نيمه ۳ راند خواهد داشت و پول آغاز بازی هم ۱۰۰۰۰ دلار خواهد بود.

*اگر دو تيم پس از ۶ راند اضافي باز هم مساوي شدند در ۶ راند ديگر به رقابت خواهند پرداخت و اين روند آنقدر ادامه خواهد يافت تا يكي از دو تيم پيروز ميدان شود.

زمان هر راند ۱ دقيقه و ۴۵ ثانيه است.


*
نسخه بازي: Counter Strike 1.6

* نقشه هاي بازي : De_nuke ، De_inferno ، De_dust2

* زمان هر راند: ۱ دقيقه و ۴۵ ثانيه
Mp_roundtime 1.75

* پول آغاز بازی: ۸۰۰$
mp_startmoney 800

* زمان ایست در آغاز هر راند : ۱۵ ثانیه
mp_Freezetime 0.25

 

مقادير مجاز براي خريد در هر راند

دو عدد Flashbangs           •

يك عدد Grenades             •

يك عدد Smoke Grenades                 •

در صورت قطع ارتباط بازيكنان، مي بايست فورا به سرور متصل شده و بازي ادامه پيدا خواهد كرد. در صورتي كه بازيكن قطع شده پس از ۵ دقيقه به بازي متصل نشود بازي بدون شخص يا افراد قطع شده ادامه خواهد يافت.

در صورتي كه به علت مشكلات قطع ارتباط، داور تصميم به برگزاري دوباره مسابقه نمايد، تيمها مي بايست نظر داور را بپذيرند،

تنظيم   duck+ روي mouse wheel ممنوع مي باشد

تغيير Gamma Rate از طريق تنظيمات كارت گرافيك مجاز مي باشد.

مقادير زير به هيچ وجه نبايد تغيير کنند

Cl_weather
Mp_decals

Max_smokepuffs

Mp_corpse_stay

Max_shells

Fastsprites

Ex_interp

بمب مي بايست در مكانهاي قابل مشاهده تعبيه گردد. قرار دادن بمب (C4 ) در محلهايي كه نياز به Boost دارند مجاز مي باشد

تعبيه بمب به صورتي كه صداي آن شنيده نشود، ممنوع مي باشد و با توجه به نظر داوران ممكن است منجر به حذف تيم خاطي و يا درج باخت براي راندهاي باقي مانده گردد .

هرگونه استفاده از باگ Flash bang با تشخيص داوران منجر به درج سه باخت براي تيم خاطي مي باشد.

در صورتي كه استفاده از bug عمدي تشخيص داده شود با توجه به نظر داوران ممكن است منجر به حذف تيم خاطي و يا درج باخت براي راندهاي باقي مانده گردد. در صورتي كه استفاده از bug غير عمدي تشخيص داده شود، بازي ادامه پيدا خواهد كرد.
كمك گرفتن از بازيكنان هم تيمي به منظور استفاده از bug نقشه ها ممنوع مي باشد
بالا رفتن با استفاده از Fireboost ممنوع مي باشد .

 

مكانهاي زير در dust2 ممنوع مي باشد :

cs_cup2 cs_cup3 cs_cup4

 

مكانهاي زير در نقشه Nuke ممنوع مي باشد

cs_cup5

در نقشه dust2 بازيكنان مي توانند بر روي جعبه زير قرار بگيرند ولي در صورتي قرار گرفتن بر روي جعبه فوق، قرار گرفتن بر روی یكديگر مجاز نمي باشد.

Boostكردن براي قرار گرفتن بالاي جعبه هاي در صورتي كه منجر به استفاده از باگ نگردد، مجاز مي باشد.

cs_cup1

قرار دادن بمب (C4 ) در محلهايي كه نياز به Boost دارند مجاز مي باشد.

پرتاب نارنجك بالاي ساختمانها مجاز مي باشد
ثبت نام و شركت در مسابقات به معني پذيرفتن اين قوانين مي باشد.

اين قوانين ممكن است پيش از شروع بازي ها، بدون اخطار قبلي تغيير كنـد . بازيكنـان موظـف هسـتند كـه با مراجعه روزانه به وب سايت بازي ها، آخرين نسخه قوانين را دريافت كنند.

 

برای دانلود کانتر استرایک ۱٫۶ اینجا کلیک کنید

برای ثبت نام در مسابقات کانتر استرایک ۱٫۶ اینجا کلیک کنید